On line orders: *CURBSIDE PICK UP ONLY*__________________________ All Wholesale Customers - Call To Order

Collection: Products

102 products
  • Grapefruit
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Red Seedless 2lb
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, White Seedless 2lb
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onion
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydews
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale Bunch
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce **Spring Mix 5oz
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce 12oz **Garden Salad
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce 5lb. Salad Mix
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce 5lb. Shredded Lettuce
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Cello
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Green Leaf
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Romain
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Romain Hearts
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Spinach 8oz
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes 2/$1.00
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Sweet Peppers
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms 8oz
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms 8oz.-Sliced
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions 3lb Bag Cooking
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions Red
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions Spanish
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges Navel 4lb. Bag
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges, California
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsley Curly
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsley Italian
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers 3 Count - Orange, Red, Yellow
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Bell Green
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Bell Orange
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Bell Red
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Bell Yellow
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Cubanelle
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Jalapeño
    Regular price
    from $0.40
    Sale price
    from $0.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers Yellow Hungarian Hot
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapples
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out