On line orders: *CURBSIDE PICK UP ONLY*__________________________ All Wholesale Customers - Call To Order

Collection: Products

106 products
  • ****Apples, Gala -3lb bag
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ****Apples, Gold Delicious -3lb bag
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ****Apples, Macintosh -3lb bag
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ****Squash, Acorn
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ****Squash, Butternut
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ****Squash, Spaghetti
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Gala
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Gold Delicious
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Granny
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Honey Crisp
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Red Delicious
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocados
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bag o' Guac
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bag o' Salsa
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bag o' Shish-kabob
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas, bunch
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries -pint
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupes
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Baby Cut -1lb bag
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Jumbo -25lb bag
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Whole -1lb bag
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementines
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cole Slaw Mix, 5lb bag
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn, southern
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers, each
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers, English
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dressing -Hartville, French
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dressing -Hartville, Golden Italian
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dressing, -Hartville, Sweet & Sour
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant, Fancy
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, White
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Endive
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Escrole
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out